Warning: A non-numeric value encountered in /home/amb/ftp/www.adler.edu.pl/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467
Gdańsk 58 308 47 77, Gdynia 58 661 45 55

Kursy niemieckiego dla dzieci

Kursy niemieckiego dla dzieci stanowią w szkołach Adler element wieloletniego programu nauczania, mającego na celu doprowadzenie dziecka do rzeczywiście zaawansowanego stopnia znajomości języka.

Dlaczego dzieci lubią uczyć się języka w naszych szkołach

Na kursach niemieckiego dla dzieci w szkołach Adler dzieci chętnie się uczą, dobrze bawią i miło spędzają czas w gronie kolegów i koleżanek. Dzięki takiej formule nauki, wraz z osiągnięciem wieku gimnazjum, dziecko może kontynuować naukę już na poziomie egzaminów TELC lub Goethe Institut. Konkretny poziom zależy od jego punktu startu w nauce, zarówno jeśli chodzi o wiek, jak i posiadaną znajomość języka.

Rozpoczęcie nauki we wczesnych latach szkoły podstawowej daje rodzicom rzetelną gwarancję, że dziecko będzie mogło z powodzeniem przystąpić do egzaminu ZD w drugiej lub trzeciej – a w niektórych przypadkach nawet w pierwszej – klasie gimnazjum, a następnie – już w liceum – do egzaminu Zertifikat C1 lub wyższych.

Tym samym jeszcze na etapie szkolnym dziecko może osiągnąć naprawdę dobrą znajomość niemieckiego, co nie tylko ułatwi mu zdanie egzaminu maturalnego, ale stanie się elementem jego osobistego i zawodowego rozwoju.

Niemiecki dla dzieci w wieku 6-8 lat

Rok szkolny na kursie niemieckiego dla dzieci w wieku 6-8 lat obejmuje 60 zajęć po 60 minut każde, odbywanych 2 razy w tygodniu.

Przy organizacji zajęć dla dzieci główny nacisk położono na elementy komunikatywnych gier i zabaw. W ten sposób unika się stresowania dzieci i zachęca się je do nauki.

Program nauczania wzbogacany jest sukcesywnie o struktury gramatyczne i nowe słownictwo. Wraz z wiekiem i poziomem znajomości języka wzrasta także rola umiejętności rozumienia tekstów.

Poziomy nauczania:

  • Kleine Anfänger 0
  • Kleine Anfänger 1
  • Kleine Anfänger 2

Niemiecki dla dzieci w wieku 9-12 lat

Kursy niemieckiego dla dzieci w tym wieku obejmują w skali roku 60 zajęć po 60 minut.

Dzieci w tym wieku są już psychicznie i fizycznie przygotowane do takiego wysiłku i dają sobie bez trudu radę z materiałem dydaktycznym i liczbą godzin.

Dzięki temu możliwe będzie wydatne przyspieszenie procesu uczenia się języka.

Poziomy nauczania:

  • Junge Anfänger I
  • Junge Anfänger II
  • Junge Leicht Fortgeschrittene
  • Junge Gut Fortgeschrittene

Rezerwuj miejsce na kursie