Warning: A non-numeric value encountered in /home/amb/ftp/www.adler.edu.pl/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467
Gdańsk 58 308 47 77, Gdynia 58 661 45 55

Kursy egzaminacyjne TELC i Goethe Institut

Zapisując się na kurs języka niemieckiego wielu słuchaczy pragnie w bliższej lub w dalszej perspektywie uzyskać certyfikat potwierdzający znajomość języka na określonym poziomie.

Szkoły Adler prowadzą kursy egzaminacyjne przygotowujące do najpopularniejszych egzaminów z języka niemieckiego. W szkołach Adler można nie tylko znakomicie przygotować się do zdania stosownego egzaminu Instytutu Goethego lub TELC. Kursy przygotowują do precyzyjnie określonych wymagań co do poziomu znajomości języka dla słuchaczy chcących przygotować się do poszczególnych certyfikatów TELC lub Instytutu Goethego.

Oprócz zagadnień czysto językowych takich jak gramatyka, nauka słownictwa, umiejętności w zakresie wypowiedzi ustnej i pisemnej oraz rozumienia ze słuchu, kursy te umożliwiają słuchaczom poznanie technik zdawania egzaminów, ich strukturę oraz zasady testowania.

Szkoły Adler oferują kursy przygotowujące do następujących egzaminów:

  • TELC A1 i Goethe Zertifikat A1
  • TELC A2 i Goethe Zertifikat A2
  • TELC i Goethe Zertificat B1
  • TELC i Goethe Zertifikat B2
  • TELC i Geothe Zertifikat C1
  • Goethe Zertifikat C2: GDS

Wszystkie kursy obejmują  120 godzin dydaktycznych i zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 90 minut lub raz w tygodniu (piątki i soboty) w wymiarze 180 minut.

Rezerwuj miejsce na kursie!