Warning: A non-numeric value encountered in /home/amb/ftp/www.adler.edu.pl/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467
Gdańsk 58 308 47 77, Gdynia 58 661 45 55

Kursy indywidualne – wyjątkowo skuteczna forma nauki

Szkolenia skrojone na miarę to wyjątkowa, elitarna forma nauki języka. Zapewnia całkowitą elastyczność, swobodę i w 100% indywidualny program nauczania: TY wybierasz czas oraz ilość zajęć i decydujesz o tempie nauki.

Jeśli jesteś słuchaczem, któremu zależy na absolutnej skuteczności nauki, wybierz zajęcia indywidualne. Program szkoleń indywidualnych przeznaczony jest dla osób z jasno określonymi celami nauki i często ze sprecyzowanym okresie, w którym powinny one być osiągnięte.

Forma zajęć indywidualnych

Zajęcia indywidualne realizowane są w formie 1-to-1 i 1-to-2 (jeden nauczyciel uczy jednego lub dwóch słuchaczy) . Taka forma nauki stanowi najbardziej zindywidualizowaną i elastyczną formę uczenia się języka obcego.

Jest ona szczególnie polecana tym osobom, których rozkład zajęć nie pozwala na uczestnictwo w zajęciach grupowych i wymaga elastycznego i w pełni zindywidualizowanego ustalenia treści programowych, częstotliwości i godzin zajęć.

Bardzo często korzystają z niej osoby aktywne zawodowo, menedżerzy, osoby dużo podróżujące, prowadzące działalność gospodarczą. Dzięki elastyczności programowej, sami słuchacze określają dni i godziny zajęć, jak również określają tematykę zajęć i zakres materiału.

Zacznij, kiedy chcesz

Oferujemy elastyczne pakiety od 10 godzin dydaktycznych, które realizowane są według indywidualnie uzgadnianego harmonogramu, co oznacza, że szkolenie może rozpocząć się w każdej chwili i o jego długości i intensywności decyduje słuchacz.

W ramach programu zajęć indywidualnych słuchacze mają do wyboru:

 

  • szkolenia podnoszące ogólną kompetencję językową
  • szkolenia biznesowe i branżowe (język medyczny, prawniczy, techniczny, finansowy)
  • szkolenia przygotowujące do międzynarodowych egzaminów
  • duży wybór języków: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański, francuski, polski.

Rezerwuj miejsce na kursie!